м. Полтава, вул. Гоголя 12
тел.: (0532) 69-71-72
моб.: +38-099-603-5-333, 098-98-54-039

Масажний кабінет
фітнес-клубу «Fitland-Центр» Полтава

Масажний кабінет фітнес-клубу «Fitland-Центр» Полтава

У вас є прекрасна можливість отримати в нашому масажному кабінеті цікаві масажні методики, кращі масажні процедури і буде приємно проводити час.

Наші фахівці надають такі види масажу: загальний масаж, локальний, антицелюлітний, пневмо-масаж і релакс-масаж.

Ваше здоров'я і комфорт
є для нас головним завданням!

Устаткування і процедури масажного кабінету

Апарат
для коррекції фігури ICOONE

Аппарат для коррекции фигуры ICOONE

Пропонуємо вашій увазі чудову розробку італійських косметологів - унікальний і високоефективний апарат ICOONE, призначений для глибокої неінвазивної корекції фігури і контурів особи.

Апарат для корекції фігури Icoone зроблений компанією Overmed Innovation (Італія) і вже пройшов сертифікацію, що підтвердила його повну безпеку для здоров'я. На сьогоднішній день високоефективні косметологічні апарати добре себе зарекомендували на українському ринку і активно використовуються косметологами в роботі.

Принциповою відмінністю апарату для масажу з'єднувальних тканин ICOONE від переважної більшості засобів апаратної косметології є його приголомшлива ефективність при абсолютно безболісний впливі на шкіру і підшкірні шари жирової клітковини. Вплив здійснюється спеціальними маніпула, що складаються з двох валиків, захоплюючих в своєму русі по тілу пацієнта складку шкіри і здійснюють м'який стимулюючий масаж.

Процедура кавітації
(ультразвуковий ліполіз)

Процедура кавитация (ультразвуковой липолиз)

Процедура кавітації - це сучасний неінвазивний фізіотерапевтичний метод, що застосовується при лікуванні і усуненні локальних жирових відкладень в медицині.

Процедура показана і особливо ефективна при підвищених стадіях целюліту (в тому числі, при підвищених стадіях фіброзного целюліту), необхідності поліпшення структури шкіри і вирівнюванні її рельєфів, загальної корекції контурів тіла. В основі цього методу лежить ефект, який чинить низькочастотними ультразвуковими хвилями, які сприяють прискоренню метаболічних процесів і поліпшення мікроциркуляції.

Процедура ультразвукової кавітації по результативності порівнянна з ліпосакцією, є більш безпечною, не вимагає відриву від повсякденного життя, відновлення і реабілітації. Даний метод схуднення буде мати більший ефект в поєднанні з раціональним харчуванням і хорошою фізичною активністю.

Масаж Старвак
(Starvac)

Массаж Старвак (Starvac)

Апарат Starvac, або Старвак - це прилад для здійснення вакуумно-роликового масажу. Принцип його дії полягає в засмоктуванні вакуумної трубкою невеликої ділянки шкіри і впливу роликових насадок на прилеглі до нього ділянки.

Поєднання одного сеансу дозованого вакууму і роликового апаратного масажу за паливною ефективністю можна порівняти з трьома сеансами ручного масажу. Вплив при цьому виявляється на власне шкіру, підшкірно-жирову клітковину і скелетні м'язи організму.

Як і звичайний масаж, Starvac рекомендується для людей з порушеним кровообігом. Найчастіше це проблеми в комірцевої зоні, особливо у людей, які працюють з паперами, займаються рукоділлям або працюють на конвеєрі - словом, у тих, кому доводиться тримати голову похиленою протягом тривалого часу.

Пресотерапія -
ціна легкого тіла і душі

Прессотерапия - цена легкого тела и души

Сьогодні в естетичній медицині застосовується кілька методів апаратної косметології. Одна з нових методик - пресотерапія. Ще її називають пневмодренаж, баротерапия, апаратний лімфодренажний масаж. При цій процедурі робиться масаж стисненим повітрям, вплив в основному виявляється на рідини організму: лімфу та кров. Як виконуються процедури

Сеанси пресотерапії виконуються за допомогою спеціального апарату і костюма, який складається з окремих секцій і може вдягатися на тіло, руки або ноги.

Деталі цього костюма схожі на манжету для вимірювання артеріального тиску. Та й принцип дії такий же: нагнітання повітря, який тисне на певні частини тіла або на всю його площу. Отже, в цей костюм подається стиснене повітря. Людина, при цьому, просто лежить на кушетці, процедура займає 30 хвилин.

Процедура міостимуляції
та як це працює

Процедура миостимуляция и как это работает

Міостимуляція - це дуже ефективна процедура корекції фігури, яка за короткий період часу і без утомливих фізичних навантажень, допомагає вирішити кілька проблем, таких як надлишок зайвої ваги, усунення целюліту, зміцнення мускулатури, збільшення обсягу м'язової маси.

За допомогою спеціального електронного приладу - міостимулятору, до м'язів, які потребують стимулювання, направляються електроди, які впливають на них електричними імпульсами.

Під час процедури міостимуляції, під впливом електродів, м'язові тканини активно скорочуються, що сприяє регенерацію тканин, відновлення м'язових волокон, поліпшенню циркуляції лімфи і крові. Це покращує процес обміну хімічних елементів і зменшує жировий обсяг.

Електроди впливають, на важкодоступні м'язи, наприклад м'язи внутрішньої частини стегон і спини, до яких практично неможливо дістатися навіть при активних спортивних тренуваннях. Вона допомагає зміцнити всі групи м'язів.

SPA-капсула
Процедури в SPA-капсулі

SPA-капсула Процедури в SPA-капсулі

SPA-капсула - це апарат, оснащений спеціальними технологіями для відновлення фізичних сил. При цьому, подібний комплекс не тільки знімає втому, він сприяє емоційному відновленню, за допомогою SPA-капсули проводять різного роду косметологічні процедури.

Цей комплекс впливає на нас водою, парою, світлом, інфрачервоними променями, теплом і косметичними засобами, дозволяючи домогтися приголомшливого косметичного ефекту. Ще одна незаперечна перевага SPA-капсули - це ефективна «швидка допомога» в зниженні ваги, шляхом відновлення порушеного обміну речовин. Крім того, SPA-капсула сприяє пролонгованому зволоженню шкіри, моделює ваші форми.

Спеціальні технології дозволяють проводити лімфодренаж та інші антицелюлітні процедури.

Замовте наш дзвінок