м. Полтава, вул. Гоголя 12
тел.: (0532) 69-71-72
моб.: +38-099-603-5-333, 098-98-54-039

Корекція фігури з застосування апарату ICOONE

Корекція фігури з застосування апарату ICOONE

Масажний кабінет фінтес-клубу «Fitland цетнтр» пропонує вашій увазі чудову розробку італійських косметологів - унікальний і високоефективний апарат ICOONE, призначений для глибокої неінвазивної корекції фігури і контурів особи.

Апарат для корекції фігури Icoone зроблений компанією Overmed Innovation (Італія) і вже пройшов сертифікацію, що підтвердила його повну безпеку для здоров'я. На сьогоднішній день високоефективні косметологічні апарати добре себе зарекомендували на українському ринку і активно використовуються косметологами в роботі.

Принциповою відмінністю апарату для соединительнотканного масажу ICOONE від переважної більшості засобів апаратної косметології є його приголомшлива ефективність при абсолютно безболісний впливі на шкіру і підшкірні шари жирової клітковини. Вплив здійснюється спеціальними маніпула, що складаються з двох валиків, захоплюючих в своєму русі по тілу пацієнта складку шкіри і здійснюють м'який стимулюючий масаж.

Як і багато вакуумно-роликові апарати ICOONE має омолоджуючий і підтягує еффекторм, який досягається за допомогою специфічних мікроальвеол, з яких складається поверхню валиків. В результаті в глибоких шарах шкіри і підшкірних тканинах поліпшується циркуляція крові і лімфи в капілярах, збільшується приплив кисню і виведення шлаків, активно спалюється накопичений клітинами жир, поверхня шкіри ущільнюється і вирівнюється. Додатково стимулюється вироблення колагену, поліпшується тонус шкіри, розгладжуються зморшки на обличчі і шиї.

Корекція фігури з застосування апарату ICOONE

Устрій апарату ICOONE для корекції фігури

Апарат ICOONE складається з 5 манипул, три з яких, під назвами Robosolo і Robotwins, призначені для впливу на тіло, а два - Robomini і Robomicro - для масажу обличчя. За допомогою апарату для корекції фігури ICOONE можна вилікувати навіть целюліт 4 стадії, причому ефект стає помітний приблизно після другої-третьої процедури.

Важливо, що вплив масажу не тільки безболісний, ​​але навіть приємний, що дозволяє включати його в перелік spa процедур. Курс з 15-20 процедур тривалістю 20-40 хвилин приносить клієнтам фітнес-клубу поліпшення обрисів фігури і особи, зниження обсягу тіла на 2-3 розміри, розгладження зморшок і загальне поліпшення стану шкіри обличчя і тіла.

Замовте наш дзвінок