м. Полтава, вул. Гоголя 12
тел.: (0532) 69-71-72
моб.: +38-099-603-5-333, 098-98-54-039

Кардіо-зал
фітнес-клубу «Fitland-центр» Полтава

Кардіо-зал фітнес-клубу «Фітланд-центр» Полтава

Наш кардіо-зал обладнаний найсучаснішим спортивним обладнанням компанії Star Trac (США). Торгова марка Star Trac є одним з найбільш швидко брендів на спортивному ринку у всій Північній Америці. Заснована в 1979 році, однойменна компанія займається розробкою і виробництвом професійних тренажерів для елітних спортивних установ.

Кардіотренажери даного бренду вважаються інноваційними пристроями свого типу. Вони мають позамежної функціональністю і позбавлені будь-яких вад. Компанія Star Trac випускає орбітреки, бігові доріжки, степпери, велотренажери, Спінбайки, гребні тренажери і багато іншого.

Основні види тренажерів в нашому залі кардіо-тренажерів

Степпери Star Trac

Степпери Star Trac

Степпер Star Trac розроблений спеціально для високих навантажень в режимі спортзалу. Займаючись на степпере Star Trac Ви легко можете варіювати Ваші тренування - 25 рівнів навантаження.

Змінюючи на степпере Star Trac рівень навантаження Ви можете побудувати тренувальну програму будь-якої складності. Є LED дисплей для більш повного контролю степпера Star Trac і всього тренувального процесу - швидкість тренування, час, дистанція, калорії, пульс, частота кроків, кількість зроблених кроків.

Бігові доріжки Star Trac

Бігові доріжки Star Trac

Бігові доріжки Star Trac мають дуже потужний двигун і найсучаснішу систему електроніки. Комфортабельність занять забезпечує вбудований телевізор, аудіосистема і вентилятор.

Тут є десятки різних режимів роботи і призначених для користувача програм, розрахованих на людей з будь-готовністю. Ударне навантаження під час бігу розподіляється по всій поверхні, мінімізуючи тиск на суглоби ніг і хребет.

Орбітреки Star Trac

Орбітреки Star Trac

Орбітреки Стар Трек по праву входять до групи елітних тренажерів, призначених для використання в найкращих спортивних залах планети.

Еліптичні тренажери цієї торгової марки належать до числа найкращих у всьому світі. Їх функціонал перевершує всі найсміливіші очікування.

Гребний тренажер

Гребний тренажер Concept 2

Це відомий гребний тренажер, який, завдяки відмінним технічним показникам і продуманому дизайну, визнаний кращим в своєму класі. Жоден тренажер не дає навантаження на таку кількість м'язів одночасно.

Використовуючи опір повітря для створення навантаження при виконання вправ, дозволяє користувачеві повністю регулювати інтенсивність своєї тренування. Заняття на ньому дозволяють моделювати водну греблю і отримувати від занять стільки ж користі, як і від реальних тренувань на воді

Замовте наш дзвінок