м. Полтава, вул. Гоголя 12
тел.: (0532) 69-71-72
моб.: +38-099-603-5-333, 098-98-54-039

SPA-капсула. Користь SPA-капсули. Процедури в SPA-капсулі

SPA-капсула. Користь SPA-капсули. Процедури в SPA-капсулі

SPA-капсула - це апарат, оснащений спеціальними технологіями для відновлення фізичних сил. При цьому, подібний комплекс не тільки знімає втому, він сприяє емоційному відновленню. За допомогою SPA-капсули проводять різного роду косметологічні процедури. Цей комплекс впливає на нас водою, парою, світлом, інфрачервоними променями, теплом і косметичними засобами, дозволяючи домогтися приголомшливого косметичного ефекту. Іншими словами, SPA-капсула поєднує в собі повітряний і гідромасаж, а також арома-, термо- і хромотерапію. Домогтися результату красивого і пружного тіла, набагато простіше саме за допомогою цього комплексу.

Ще одна незаперечна перевага SPA-капсули - це ефективна «швидка допомога» в зниженні ваги, шляхом відновлення порушеного обміну речовин. Крім того, SPA-капсула сприяє пролонгованим зволоженню шкіри, моделює ваші форми. Спеціальні технології дозволяють проводити лімфодренаж та інші антицелюлітні процедури. Для того, щоб оцінити всі достоїнства SPA-капсули, зовсім не обов'язково відвідувати салон краси, можна встановити цей комплекс і у себе вдома. Тільки уявіть, як приємно після важкого робочого дня, отримати приємну процедуру, зняти втому і стрес, що накопичився.

Якщо розглядати SPA-капсулу не просто як комплекс для краси тіла, а з медичної точки зору, то даний апарат дозволяє проводити безліч процедур по оздоровленню і косметичної корекції. Розглянемо їх:

 1. Парова сауна - це вплив паром. При цьому на тіло наносять спеціальну маску, при впливі пара, поживні речовини краще проникають в шари шкіри, живлячи і зволожуючи її, шкіра стає більш м'якою, набуває еластичність.
 2. Інфрачервона сауна - це вплив інфрачервоними променями. При цьому відбувається глибокий розігрів м'язів. Виявляється також благотворний вплив на шкіру. Дуже ефективна процедура.
  Ароматерапія - вплив за допомогою ефірних масел. Приємна розслаблююча процедура, при якій поліпшуються не тільки фізіологічні процеси в організмі, але і психоемоційний стан. Прекрасне антистресовий засіб.
 3. Вібромасаж. У SPA-капсулі вбудована спеціальна система, що дозволяє виробляти пульсуючий масаж. Приємна процедура, яка сприяє зняттю спазмів м'язів, розслабляючи їх і стимулюючи інші фізіологічні процеси організму.
 4. Хромотерапія - вплив монохромного випромінювання на основні життєві параметри організму, наприклад, дихання, пульс або тиск. Наприклад, при низьких показниках, використовують жовтий, помаранчевий і червоний кольори, а при високому тиску і прискореному пульсі, фіолетовий і зелений.

Звичайно, подібні процедури, краще застосовувати під наглядом фахівця. Сучасні технології, дозволяють використовувати так звану, суміш або поділ кольорів на спектри. Залежно від використовуваної колірної гами ви або збуджуєтеся, або розслабляєтеся, занурюючись у світ гармонії і балансу. Так наприклад:

 • Зелений - це колір енергетичного балансу.
 • Червоний - тонізує, ефективний при анеміях і хронічної втоми.
 • Блакитний - заспокоює, занурюючи вас в млість спокою і блаженства.
 • Жовтий - здатний поліпшити загальне самопочуття, підвищити інтелектуальну діяльність.
 • Фіолетовий - занурює вас в світ гармонії і духовного умиротворення.

Звичайно, при цій процедурі, дуже важлива насиченість кольору і тривалість його впливу, ці параметри повинен встановлювати спостерігає фахівець. Музична система, вбудована в SPA-капсулі, здатна занурити вас в світ фантазій і блаженства. Наприклад, імітація шуму морського прибою, створить відчуття близькості моря.

Так, наприклад гідрофузіонние SPA-капсули, дозволяють виробляти такі процедури: парова сауна, фіто-і хромотерапія, аромотерапія, душ Віші, гідромасаж. Включені сюди системи «тропічний» і контрастний душ, а також система «морський туман». Спеціалізовані «сухі» капсули засновані на впливі на організм активним киснем.

Спробуйте і переконайтеся самі, яке це блаженство і комфорт.

Замовте наш дзвінок