м. Полтава, вул. Гоголя 12
тел.: (0532) 69-71-72
моб.: +38-099-603-5-333, 098-98-54-039

Масаж Старвак (Starvac)

Масаж Старвак (Starvac)

Апарат Starvac SP, або Старвак - це прилад для здійснення вакуумно-роликового масажу. Принцип його дії полягає в засмоктуванні вакуумної трубкою невеликої ділянки шкіри і впливу роликових насадок на прилеглі до нього ділянки.

Поєднання одного сеансу дозованого вакууму і роликового апаратного масажу за паливною ефективністю можна порівняти з трьома сеансами ручного масажу. Вплив при цьому виявляється на власне шкіру, підшкірно-жирову клітковину і скелетні м'язи організму.

Які показання для масажу Старвак

Як і звичайний масаж, Starvac рекомендується для людей з порушеним кровообігом. Найчастіше це проблеми в комірцевої зоні, особливо у людей, які працюють з паперами, займаються рукоділлям або працюють на конвеєрі - словом, у тих, кому доводиться тримати голову похиленою протягом тривалого часу. Результатом такого способу життя стають болі в шиї, головні болі, мігрені і безсоння.

Масаж апаратом Старвак також використовується для лікування атонії кишечника: він стимулює роботу гладкої мускулатури, побічно впливаючи на неї ззовні.

Які показання для масажу Старвак

Також апаратний масаж рекомендується як альтернатива ручному спортивному масажу, так як він знімає спазми м'язів і тонізує скелетні м'язи.

І, звичайно, Starvac використовується в естетичній медицині для боротьби з різними недосконалостями шкіри і фігури. У цій області вакуумно-роликовий масаж ефективний проти розтяжок, целлюлітних відкладень, в'ялості шкіри і локальних жирових відкладень («проблемні» зони: стегна, живіт, руки, боки).

Який ефект від вакуумно-роликового масажу

Gоліпшення кровообігу

Посилити кровообіг на певній ділянці - значить, посилити обмін речовин і збільшити приплив кисню.

Перш за все це позитивно відбивається на шкірі: підвищується її пружність, еластичність, підвищується вироблення колагену і еластину, йде загальне оздоровлення. Починають розсмоктуватися застарілі рубці і розтяжки.

Підвищений приплив кисню допомагає ефективно спалювати накопичені жирові клітини і повертає тонус м'язам. Також посилення кровообігу сприятливо позначається на всьому організмі.

Дренувальна вплив

Дозований вакуум ефективно підсилює розподіл зайвої рідини в тканинах, сприяючи усуненню набряків, гематом. Стимуляція циркуляції лімфи прискорює схуднення і сприятливо позначається на стані і зовнішньому вигляді шкіри.

Який ефект від вакуумно-роликового масажу

 

Боротьба з целюлітом

Завдяки активному механічному впливу жирові відкладення стають більш пухкими і м'якими, а посилений приплив кисню з кров'ю сприяє розщепленню і спалюванню жиру, даючи помітний результат вже після кількох процедур. Масаж також дозволяє прискорити схуднення для тих, хто сидить на дієті або недавно піддавався процедурі ліпосакції.

Чи є протипоказання для масажу Starvac

Як і для будь-якої фізіотерапевтичної процедури, для вакуумно-роликового масажу є свої обмеження.

Перш за все, не варто йти на масаж, якщо ви погано себе почуваєте. Напади головного болю або загострення хронічного захворювання можуть посилитися через стимуляції кровообігу. Для здорового організму така процедура йде на користь, так як він має в своєму розпорядженні всі ресурси для відновлення внутрішнього балансу.

Однак будь-який вплив для хворого організму обертається стресом і може привести до погіршення здоров'я. Те ж стосується і респіраторних, вірусних захворювань, і підвищення температури тіла вище фізіологічної норми.

Процедура масажу для клієнта з підвищеним артеріальним тиском теж може закінчитися сумно - по-перше, швидше за все на його тілі залишаться синці через перевантаження судин, а це небезпечно саме по собі. По-друге, стимуляція кровообігу за допомогою апарату може призвести до різкого погіршення самопочуття і навіть внутрішнього крововиливу.

Також ролико-вакуумного масажу слід уникати пацієнтам з серцево-судинною недостатністю і взагалі хворим серцем - різке підвищення обсягу пропускається через серце крові може згубно позначитися на їх стані.

Якщо в зоні впливу є тромби, то від процедури теж слід утриматися, так як масаж може привести до їх відкріплення і дрейфу по судинах, що може закінчитися інсультом. Наявність добро і злоякісних новоутворень в зоні впливу апаратом теж має виключатися - масаж може привести до їх зростання.

І, нарешті, до числа протипоказань відносяться менструація і порушення цілісності шкіри в зоні впливу (садна, порізи, запалення, висипання).

Як правильно підготуватися до процедури масажу

Як правильно підготуватися до процедури масажу

Після того, як клієнт переконається у відсутності у нього / неї протипоказань до процедури, безпосередньо перед сеансом бажано виконання кількох рекомендацій:

  1. Перед початком курсу масажу можна зробити пілінг всього тіла або тієї зони, на яку буде надаватися вплив апарату. Це необхідно для більш глибокого всмоктування активних речовин.
    За півтори години до і через півтори години після процедури небажано приймати їжу.
  2. За 15 хв до і відразу після процедури потрібно випивати склянку чистої води.
  3. Якщо масаж виконується з метою корекції фігури, то необхідно виконувати всі рекомендації по харчуванню та фізичної активності. Пам'ятайте про те, що апаратний масаж - не панацея, і ви повинні докладати зусилля з підтримання досягнутого результату.
  4. Під час проходження курсу масажу Старвак бажано в день випивати не менше 2 л чистої води, щоб уникнути зневоднення організму і відновити водно-сольовий баланс.

Замовте наш дзвінок