м. Полтава, вул. Гоголя 12
тел.: (0532) 69-71-72
моб.: +38-099-603-5-333, 098-98-54-039

Тренажерний зал
фітнес-клубу «Fitland-Центр» Полтава

Тренажерний зал фітнес-клубу «Fitland-Центр» Полтава

Наш тренажерний зал обладнаний сучасними силовими тренажерами провідного виробника тренажерів - компанії Star Trac (США).

Зона силових тренажерів клубу розділена на зону блокових тренажерів і зону вільних ваг.

  • блокові тренажери для тренування абсолютно всіх групи м'язів (з можливістю самостійно асистувати самому собі під час виконання вправ);
  • зона вільних ваг (стійки для присідань, силові рами, штанги і гантелі).

Ви маєте можливість вибирати з великої кількості силових тренажерів, щоб максимально ефективно впливати на ті м'язові групи, які вимагають особливої опрацювання. Використовуючи все різноманіття обладнання, ви зробите тренування більш ефективними, зможете постійно привносити в них щось нове і цікаве.

Наші тренери проведуть з вами вступний інструктаж

Це допоможе зорієнтуватися в тренажерному залі, докладно дізнатися про обладнання тренажерного залу і про техніку безпеки при виконанні вправ, а також розробити програму тренувань для самостійних занять.

До Вашої уваги класичні варіанти персонального тренінгу та авторські програми від фахівців фітнес клубу «Fitland-Центр».

Фахівці фітнес клубу «Fitland-Центр» так само спеалізіруются на розробці програм фізичної підготовки для людей, які займаються різними видами спорту. Не важливо, займаєтеся Ви великим тенісом, альпінізмом або будь-яким іншим видом спорту, хороша фізична форма і тонус всього тіла завжди допоможуть Вам поліпшити результат в улюбленому виді спорту.

 

Команда професійних тренерів фітнес клубу «Fitland-Центр»
завжди рада допомогти Вам на шляху досягнення краси, здоров'я і гормонів

Галерея наших тренажерів

Замовте наш дзвінок