м. Полтава, вул. Гоголя 12
тел.: (0532) 69-71-72
моб.: +38-099-603-5-333, 098-98-54-039

Розклад тренувань
у фітнес клубі «Fitland центр» Полтава

* - коммерційний клас

Всі деталі та запис за номером: 099-603-5-333


Опис групових програм

Танцювальні класи:

Body Ballet - поєднує в собі техніки балету, пілатесу і класичної хореографії. Заняття розвиває гнучкість і одночасно витривалість, формує поставу і зробить вашу фігуру підтягнутою. Допоможе Вам відчути красу і легкість вашого тіла! 50 хв.

Dance Boom - танцювальний вибух! Надихаюче тренування з простою хореографією. Розвиває почуття ритму, координацію і витривалість. 50 хв.

Latina - до характерних рис латиноамериканських танців відносять енергійні, запальні рухи і похитування стегнами. У програму тренувань входить вивчення ча-ча-ча, самба, румба, пасадобль, джайв, з відпрацюванням техніки виконання. 50 хв.

Силові класи:

Body Strong - вид силового тренування, що проходить в аеробному режимі, розвиває м'язову силу. Використовується різне обладнання (гантелі, бодібари і т.і.).50хв.

Buttocks - силове тренування, яке спрямована на роботу м'язів сідниць і стегон. 30 хв.

Core - силове тренування для м'язів живота та спини з власною вагою, та з використанням додаткового обладнання. 30 хв.

TRX - це тренування зі спеціальними підвісними петлями, де працюють з вагою власного тіла. Під час занять використовуються не лише зовнішні м'язи, але і м'язи-стабілізатори. Не має протипоказань. 50 хв.

TRX + X - тренування з використанням підвісних петель і ще одного виду обладнання. Розвиває здатність працювати одночасно в різних площинах і
контролювати тіло під час виконання силових вправ. 50 хв.

Fitball - це комплекс фізичних оздоровчих вправ з використанням спеціального спортивного снаряда - гімнастичного м'яча. Заняття сприяють нормалізації роботи всього організму, розвитку координації рухів, рівноваги, підвищенню тонусу м'язів. 50 хв.

Класи змішаного типу:

Body Step - кардіо тренування на степ-платформі. Високоінтенсивні кардіоблоки дозволяють спалювати до 600 калорій за тренування. 50 хв.

АВТ — комплекс вправ спрямований на опрацювання м'язів преса, сідниць та стегон. Поєднання аеробних та силових вправ. 50 хв.

Tabata - високоінтенсивне інтервальне тренування. Суть в тому, щоб 20 секунд виконувати вправу і відпочивати 10 сек. 50 хв

Cycle / Power Cycle - це велогонка в межах спортивного залу! Високе навантаження на м'язи і серцево-судинну систему. Розвивається витривалість і
координація. Заняття сприяє скиданню ваги. Допомагає підтягнути м'язи стегон, сідниць, преса. 50 хв.

Intensive - високочастотні аеробні навантаження з вправами на витривалість і міцність. Тренування включає в роботу всі м'язи тіла, відбувається зміцнення серцево-судинної системи, постави і гнучкості. Заняття високої інтенсивності, для підготовлених. 50 хв.

Functional Training - тренування з використанням різного обладнання, спрямоване на розвиток всіх груп м'язів, із заданою кількістю повторень і фіксованим відпочинком між підходами. 50 хв.

Barre - система фізичних вправ, що поєднує в собі техніки балету, функціонально-силового тренінгу, пілатесу та йоги. 50 хв.

Functional mobility - вид тренування, який поєднує в собі елементи функціональних вправ та вправ для покращення мобільності, спрямоване на розвиток всіх фізичних якостей та зміцнення м'язів. 50 хв.

Специальні класи:

Stretching - заняття для розвитку гнучкості, з використанням вправ на розтяжку і розслаблення. Для будь-якого рівня підготовки. 50 хв.

Balance - унікальна програма, поєднує в собі елементи таких дисциплін як йога, пілатес і тай-чи. Її мета: розвинути гнучкість, зміцнити м'язи, збільшити
рухливість суглобів, відчути розслаблення і гармонію. Знімає напругу, дає енергію та тонус м'язам. 50 хв.

Hatha-Yoga - «силова йога». При виконанні певних асан, необхідно застосовувати силу, як фізичну так і розумову. Основна ідея програми - розвиток гнучкості тіла. 80 хв.

Pilates - комплекс вправ, який змушує працювати м'язи спини, зміцнює хребет і опорно-руховий апарат. Використовуються глибокі м'язи. Заняття додасть Вашим м'язам еластичності, гнучкості і пружності. 50 хв.

Замовте наш дзвінок