м. Полтава, вул. Гоголя 12
тел.: (0532) 69-71-72
моб.: +38-099-603-5-333, 098-98-54-039

Розклад тренувань
у фітнес клубі «Fitland центр» Полтава

* - коммерческий класс

Опис групових програм

Танцювальні класи:

Body Ballet – поєднує в собі балетну техніку, пілатес та класичну хореографію. Rock забезпечує зчеплення та ненав’язливу роботу, формує форму та задає фігуру вашого сліду. Це допоможе вам створити красу і красу свого тіла! Середня інтенсивність. 50 хв

Dance Boom – танцювальний спектакль! Унікальний тренінг із простою хореографією. Роботи з ритму, координації та технічного обслуговування. 50 хв.

Latina — до характерних рис латиноамериканських танців відносять енергійні, запальні рухи та похиування бедрами. В програму тренувань входить вивчення ча-ча-ча, самба, румба, пасадобль, джайв, з відпрацюванням техніки виконання. 50 хв.

Social Latina — це легкі рухи сальси, румби, кізомби та бачати. Бразильські мотиви для музики та кубинські рухи бедрами, які не не залишать вас байдужими. Відміність від других танців в тому, що зовсім не потрібно думати про техніку виконання! Повторюйте, кайфуйте та отримуйте заряд енергії на весь день! 50 хв

Силовые классы:

Body Strong - вид силового тренування, що проходить в аеробному режимі, розвиває м'язову силу. Використовується різне обладнання (гантелі, бодібари, та резові амортизатори). 50 хв.

Buttocks - силове тренування, яка спрямована на роботу м'язів сідниць і стегон. 30 хвилин.

Core - силове тренування для м'язів живота і спини з використанням вправ з власною вагою! Також використовується додаткове обладнання! 30 хвилин.

TRX - це тренування зі спеціальними підвісними петлями, де працюють з вагою власного тіла. Під час занять задіюються не тільки зовнішні м'язи, але і м'язи-стабілізатори. Не має протипоказань. 50 хв.

TRX + X - тренування з використанням підвісних петель і ще одного виду обладнання. Розвиває здатність працювати одночасно в різних площинах і контролювати тіло при виконанні силових вправах. 50 хв.

Fitball - це комплекс фізичних оздоровчих вправ з використанням спеціального спортивного снаряда - гімнастичного м'яча. Заняття по Фітболл сприяють нормалізації роботи всього організму, розвитку координації рухів, рівноваги, підвищенню тонусу м'язів. 50 хв.

Классы смешанного типа:

Body Step - кардіо-тренування на степ-платформі. Високоінтенсивні кардіоблоки дозволяють спалювати до 600 калорій за тренування. 50 хв.

Tabata - високоінтенсивне інтервальне тренування. Суть в тому, щоб 20 секунд виконувати вправу, а за тим відпочивати 10 сек. 50 хв

Cycle / Power Cycle - це велогонка в межах спортивного залу! Високе навантаження на м'язи і серцево-судинну систему. Розвивається витривалість і координація. Заняття сприяє скиданню ваги. Допомагає підтягнути м'язи стегон, сідниць а також черевного преса. 50 хв.

Mortal Combat - це гримуча суміш декількох стилів східних єдиноборств. Смертельний бій з віртуальним противником дозволяє виплеснути емоції, підвищити самооцінку, поліпшити координацію і витривалість, швидко знизити вагу. Висока інтенсивність, для підготовлених. 50 хв.

Functional Training - тренування з використаннями різного обладнання, направлене на розвиток всіх груп м'язів, з заданою кількістю повторів та фіксованим відпочинком між підходами. 50 хв.

Bare - система фізичних навантажень, заснована на суміщенні балетних вправ, вправ функціонально-силового тренингу, пілатесу та йоги. 50 хв.

Специальные классы:

Stretching - заняття для розвитку гнучкості, з використанням вправ на розтяжку і розслаблення. Для будь-якого рівня підготовки. 30 хвилин.

Balance - унікальна програма, поєднує в собі елементи таких дисциплін як йога, пілатес і тай-чи. Її мета: розвинути гнучкість, зміцнити м'язи, збільшити рухливість суглобів, відчути розслаблення і гармонію. Знімає напругу, дає енергію, призводить м'язи в тонус. 50 хв.

Hatha-Yoga -це "силова йога", так як при виконанні певних асан, вам необхідно застосовувати силу, як фізичну, так і розумову. Головною ідеєю Hatha-Yoga є розвиток гнучкості тіла. 80 хв.

Yoga-tabata - прискорює метаболізм, сприяє зниженню ваги. Укріплює нервову систему, а також м'язи для виконання більш складних асан. 50 хв.

Pilates - комплекс вправ, який змушує працювати м'язи спини, зміцнює хребет і опорно-руховий апарат. Задіяні глибокі м'язи, що дозволяє тренувати все тіло. Заняття додасть Вашим м'язам еластичності, гнучкості і пружності. 50 хв.

МФР (миофасциальное розслаблення) - це техніки самомасажу з використанням спеціальних ролерів. Завдяки цьому наше тіло рухається легко, без затискачів і болю, зменшуються больові відчуття в м'язах після тренувань, прискорює їх відновлення. 50 хв

Замовте наш дзвінок