м. Полтава, вул. Гоголя 12
тел.: (0532) 69-71-72
моб.: +38-099-603-5-333, 098-98-54-039

Міостимуляція. Ефективність і протипоказання

Міостимуляція. Ефективність і протипоказання

Сьогодні все частіше можна почути про такий метод корекції фігури, як міостимуляція. Напевно, багато хто на собі випробували успішність цього методу, ну, а хтось чує про нього вперше. У різних інформаційних джерелах існує багато відгуків, як позитивних, так і негативних, про процедуру миостимуляции. Дана стаття допоможе вам розібратися в тому, що собою являє ця процедура, який вплив вона робить на організм і які бувають протипоказання до процедури миостимуляции.

Що таке міостимуляція

Міостимуляція - це дуже ефективна процедура корекції фігури, яка за короткий період часу і без утомливих фізичних навантажень, допомагає вирішити кілька проблем, таких як надлишок зайвої ваги, усунення целюліту, зміцнення мускулатури, збільшення обсягу м'язової маси.

Сьогодні мільйони людей занепокоєні проблемами, пов'язаними із зайвою вагою або ж навпаки, зайвої худорбою. І не секрет, що практично кожен хотів би щось змінити в своїй фігурі. Жінкам хочеться виглядати стрункими, підтягнутими і привабливими, а чоловіки мріють про рельєфному і м'язистому тілі. Саме тому, ми хочемо розповісти вам про міостімуляциі.

У дуже активному ритмі людського існування, не залишається часу на заняття спортом, відвідування фітнес клубів, а всілякі дієти приносять лише тимчасовий результат і розхитують нервову систему. Для того щоб бути успішним в сучасному суспільстві, людина повинна поєднувати кар'єру і сім'ю: працювати над новими проектами, проводити ділові наради, приділяти належну увагу своїм рідним і близьким, і, при цьому, добре виглядати. Стреси, швидкі перекушування на роботі, сидячий спосіб життя - все це викликає повноту, сутулість, атрофування м'язів і, як наслідок, зіпсовану фігуру. Але вихід є - міостимуляція. І далі про неї ...

Спеціально для тих, у кого дуже насичений графік і часу в обріз, хто не може проводити довгі години в виснажливих тренуваннях в спортивних залах, була розроблена така процедура як міостимуляція, яка дозволяє швидко і легко повернути давно втрачені привабливі форми.

Процедура миостимуляция і як це працює

Міостимуляція - це процес використання імпульсного струму для впливу на м'язи тіла. За допомогою спеціального електронного приладу - миостимулятора, до м'язів, які потребують стимулювання, направляються електроди, які впливають на них електричними імпульсами.

Під час процедури миостимуляции, під впливом електродів, м'язові тканини активно скорочується, що сприяє регенерації тканин, відновлення м'язових волокон, поліпшенню циркуляції лімфи і крові. Це покращує процес обміну хімічних елементів і зменшує жировий обсяг. Електроди впливають, на важкодоступні м'язи, наприклад м'язи внутрішньої частини стегна і спини, до яких практично неможливо дістатися навіть при активній спортивному тренуванні. Вона допомагає зміцнити всі групи м'язів. Дуже часто процедуру міостімулірованія називають «гімнастикою для ледачих». При мінімальних фізичних навантаженнях і тимчасових витратах можна отримати максимальний ефект.

Історія міостимуляції

Історія міостімуляциі йде корінням в глибоке минуле. Наприклад, в давнину для лікування подагри, ревматичного болю, неврозів і паралічів, застосовували розряди електричних рибок. У Стародавньому Єгипті риб і вугрів використовували для лікування фараонів, а лікарі стародавнього Риму, змушували своїх пацієнтів опускати різні частини тіла в акваріум з електричними скатами.

У сучасній лікувальній практиці її активно використовують уже понад 30 років, застосовуючи в якості фізіотерапевтичної процедури. Спочатку миостимуляцию застосовували як гімнастику для хворих, які не могли активно рухатися і отримувати фізичне навантаження звичним способом. У медицині її також використовують в реаніматології, кардіохірургії, а так само в реабілітаційної терапії. Але, особливу популярність миостимуляция отримала в косметології, де цю процедуру активно використовують для корекції фігури, особи, усунення целюліту, зміцнення мускулатури і інших процедур. В ході клінічних досліджень, фахівцями була підтверджена висока ефективність і безпеку цієї процедури для пацієнтів різних категорій і вікових груп.

Міостимуляцию можна застосовувати як для оздоровлення всього організму, так і для окремих ділянок тіла. Наприклад, у жінок, які нещодавно стали мамами, популярністю користується миостимуляция живота, а для омолодження проводять миостимуляцию особи.

Останнім часом активно рекламуються міостимулятори, які можна застосовувати в домашніх умовах. В цьому випадку потрібно дуже обережно і уважно підійти до вибору такого приладу, особливо до вибору марки виробника. Домашні міостимулятори досить ефективні, але в них є набагато менше різних функцій і вони значно слабкіше, ніж ті які застосовують в косметологічних і медичних центрах. Вони розраховані на стимуляцію однієї групи м'язів. Головним плюсом є те, що їх можна застосовувати в домашніх умовах для пасивної стимуляції м'язів, наприклад, лежачи на дивані або займаючись побутовими справами. Але не варто забувати, що міостимуляція - це медична процедура, тому її повинні проводити високопрофесійні фахівці.
Показання до застосування міостімуляциі.

Показання до міостімумяції

Показаннями до застосування сеансів миостимуляции є: зайва вага, в'ялість шкіри, зморшки, целюліт, бажання збільшити м'язову масу, атрофування м'язів, травми, порушення кровообігу і лімфи, нервово - м'язові патології, відсутність чутливості шкірних покривів, а також безліч інших захворювань і станів огранізму.

Про процедуру миостимуляции можна знайти багато позитивних відгуків та рекомендацій. Але, як і будь-яке лікування, вона має ряд протипоказань. Це потрібно обов'язково враховувати при проведенні процедури, щоб не завдати шкоди здоров'ю.

Протипоказання міостімуляції

Не рекомендується застосовувати методику:

  • вагітним жінкам, міостимуляція протипоказана, оскільки ця процедура може викликати передчасне скорочення матки, що призведе до пологів ще недорозвинений плода;
  • людям із захворюваннями серця і судин, тим, кому імплантований кардіостимулятор. Сердечники дуже чутливі до миостимуляции, адже у них може раптово розвинутися гострий стан, яке буде загрожувати життю. Це може бути інфаркт серцевого м'яза, різке підвищення тиску до високих цифр, різке зниження тиску, напади пекучого болю в серці і багато іншого. Тому, міостимуляція протипоказана для таких людей;
  • в період загострення хронічних захворювань і запальних процесів. У подібних випадках, так само, можливе загострення раніше протікали захворювань, без істотних проявів;
  • при будь-яких вірусних захворюваннях, наприклад, таких як грип;
  • при наявності доброякісних або злоякісних пухлин. Це захворювання є стовідсотковим протипоказанням для миостимуляции, оскільки злоякісні пухлини, під впливом стимуляції будуть рости «як на дріжджах»;
  • при нирковій та печінковій недостатності;
  • людям, з яскраво вираженими психічними розладами, міостимуляція так само небезпечна для життя, як і при серцевих расстройтвах;
  • при алкогольної або наркотичної залежності, причина та ж;
  • при загостренні захворювань травного тракту;
  • при активному туберкульозі;
  • при наявності шкірних захворювань в області впливу;
  • при захворюванні крові, і всі перераховані вище захворювання, мають одні і ті ж причини і є протипоказаннями до застосування міостімуляциі;
  • при непереносимості впливу електричного струму;

Перед початком застосування процедури миостимуляции обов'язково потрібно проконсультуватися з вашим лікарем, а так само з фахівцем, який проводить процедуру. Потрібно проінформувати лікарів про всі ваші проблеми зі здоров'ям: перенесені операції, підвищений або знижений тиск, алергії, хронічні захворювання, визначити зони, які ви б хотіли виправити. Тільки після цього фахівець зможе підібрати для вас оптимальний курс лікування, від якого буде залежати інтенсивність струму і тривалість сеансу.

Так само, ви можете подивитися в інтернеті відгуки про міостімуляциі, які залишають люди, вже випробували цю процедуру. І повірте, ви будете здивовані.

Процес проведення процедури

Для отримання максимально ефекту необхідно провести цілий курс лікування за допомогою місотімуляціі, який може включати в себе близько 20 процедур. Проводити їх кілька разів на тиждень. Під час сеансу, до тіла, в безпосередній близькості до м'язів, які потребують стимулювання, прикріплюються електроди, які посилають електричні імпульси певної сили і частоти.

Інтенсивність струму буде збільшуватися з кожною новою процедурою, так як до впливу струму з часом буде з'являтися адаптація організму. Струм можна регулювати і на різні групи м'язів впливати з різною інтенсивністю. Процедура абсолютно безболісна і не повинна викликати ніяких неприємних відчуттів і дискомфорту.

Не дивлячись на те, що м'язи активно скорочуються і отримують серйозне навантаження, після процедури в них не виникає біль, як, наприклад, після фізичних вправ. Пояснюється це тим, що при миостимуляции не виділяється молочна кислота, яка викликає больові відчуття.

Ця процедура має велику область застосування і здатна вирішити безліч проблем, тому підходить як для жінок, так і для чоловіків. Міостимуляція безумовно стане хорошим помічником у вдосконаленні вашої фігури і загального самопочуття. Але не варто забувати, що вона все-таки не зможе вирішити всіх проблем і повністю замінити фізичні вправи.

Максимального результату можна досягти, тільки якщо правильно поєднувати миостимуляцию, спортивні навантаження і правильне харчування.

 

Замовте наш дзвінок