м. Полтава, вул. Гоголя 12
тел.: (0532) 69-71-72
моб.: +38-099-603-5-333, 098-98-54-039

Розклади тренувань
у фітнес клубі «Fitland центр» Полтава

Опис групових програм

Танцювальні класи:

Body Ballet - поєднує в собі техніки балету, пілатесу і класичної хореографії. Урок розвиває гнучкість і одночасно витривалість, формує поставу і зробить вашу фігуру підтягнутою. Допоможе Вам відчути красу і легкість вашого тіла! Середня інтенсивність. 50 хв

Dance Boom - танцювальний вибух! Надихаюче тренування з простою хореографією. Розвиває почуття ритму, координацію і витривалість. 50 хв.

Latina - до характерних рис латиноамериканських танців відносять енергійні, запальні рухи і похитування стегнами. У програму тренувань входить вивчення ча-ча-ча, самба, румба, пасадобль, джайв, з відпрацюванням техніки виконання. 50 хв.

Social Latina - це легкі руху сальси, румби, Кізомба та бачати. Бразильські мотиви музики та кубинські руху стегнами, те що не залишить вас байдужими. Відмінність від інших танців в тому, що зовсім не потрібно думати про техніку. Повторюйте, кайфуйте і отримуйте заряд енергії на весь день! 50 хв

Vogue - неймовірно красивий і модний танець, що зійшов прямо з подіумів. Це епатаж, відточені рухи, манірні позування, модельні проходки, пластичність і яскравий артистизм. 50 хв

Силові класи:

Buttocks - силове тренування, яка спрямована на роботу м'язів сідниць і стегон. 30 хвилин.

Core - силове тренування для м'язів живота і спини з використанням вправ з власною вагою! Також використовується додаткове обладнання! 30 хвилин.

Circuit Training - тренування з 6-8 вправ, спрямованих на опрацювання всіх м'язів тіла. Підійде тим, хто хоче розвинути всі рухові якості, працездатність і зміцнити серцево-судинну систему. 50 хв.

Bosu - нова тенденція аеробіки, клас з використанням півсфери Bosu. Функціональне тренування спрямоване на розвиток вестибулярного апарату і координації тіла. Допомагає підкоригувати фігуру, підвищити вашу гнучкість, а також надати поставі красивий вид. 50 хв.

TRX - це тренування зі спеціальними підвісними петлями, де працюють з вагою власного тіла. Під час занять задіюються не тільки зовнішні м'язи, але і м'язи-стабілізатори. Не має протипоказань. 50 хв.

TRX + X - тренування з використанням підвісних петель і ще одного виду обладнання. Розвиває здатність працювати одночасно в різних площинах і контролювати тіло при виконанні силових вправах. 50 хв.

Fitball - це комплекс фізичних оздоровчих вправ з використанням спеціального спортивного снаряда - гімнастичного м'яча. Заняття по Фітболл сприяють нормалізації роботи всього організму, розвитку координації рухів, рівноваги, підвищенню тонусу м'язів. 50 хв.

Класи змішаного типу:

Step Interval - кардіо-тренування на степ-платформі. Високоінтенсивні кардіоблоки дозволяють спалювати до 600 калорій за тренування. 50 хв.

Tabata - високоінтенсивне інтервальне тренування. Суть в тому, щоб 20 секунд виконувати вправу, а за тим відпочивати 10 сек. 50 хв

Cycle / Power Cycle - це велогонка в межах спортивного залу! Високе навантаження на м'язи і серцево-судинну систему. Розвивається витривалість і координація. Заняття сприяє скиданню ваги. Допомагає підтягнути м'язи стегон, сідниць а також черевного преса. 50 хв.

Mortal Combat - це гримуча суміш декількох стилів східних єдиноборств. Смертельний бій з віртуальним противником дозволяє виплеснути емоції, підвищити самооцінку, поліпшити координацію і витривалість, швидко знизити вагу. Висока інтенсивність, для підготовлених. 50 хв.

Intensive - високочастотні аеробні навантаження з вправами на витривалість і міцність. Тренування включає в роботу всі м'язи тіла, відбувається зміцнення серцево-судинної системи, постави і гнучкості. Заняття високої інтенсивності, для підготовлених. 50 хв.

Спеціальні класи:

Stretching - заняття для розвитку гнучкості, з використанням вправ на розтяжку і розслаблення. Для будь-якого рівня підготовки. 30 хвилин.

Balance - унікальна програма, поєднує в собі елементи таких дисциплін як йога, пілатес і тай-чи. Її мета: розвинути гнучкість, зміцнити м'язи, збільшити рухливість суглобів, відчути розслаблення і гармонію. Знімає напругу, дає енергію, призводить м'язи в тонус. 50 хв.

Yoga - веде до гармонії розуму і тіла через комбінацію асан, контролю дихання і заспокоєння шляхом релаксації і медитації. Покращує фізичне здоров'я, підвищує силу і гнучкість, а елементи релаксації і медитації звільняють від стресу і призводять тіло і розум в гармонію. 80 хв.

Yoga-tabata - прискорює метаболізм, сприяє зниженню ваги. Укріплює нервову систему, а також м'язи для виконання більш складних асан. 50 хв.

Pilates - комплекс вправ, який змушує працювати м'язи спини, зміцнює хребет і опорно-руховий апарат. Задіяні глибокі м'язи, що дозволяє тренувати все тіло. Заняття додасть Вашим м'язам еластичності, гнучкості і пружності. 50 хв.

МФР (миофасциальное розслаблення) - це техніки самомасажу з використанням спеціальних ролерів. Завдяки цьому наше тіло рухається легко, без затискачів і болю, зменшуються больові відчуття в м'язах після тренувань, прискорює їх відновлення. 50 хв

Animal - тренування власною вагою, що імітує рухи тварин з елементами йоги, бойових мистецтв та функціонального тренінгу. Зміцнює суглоби, тримає в тонусі м'язи, сприяє спалюванню жирової тканини. 50 хв.

Замовте наш дзвінок